TRT İzle 2.0.5 Apk

TRT İzle Apk

By: TRT İzle

 

Rating: 4.4+  Downloads: 1,00,000+  Size:16 MB  Updated : Mar 28, 2020.

Download TRT İzle APK for Android! Gün boyunca TRT Watch’ta gördüğünüz TRT içeriğinden bağımsız olarak kaçırmayabilir veya izleyemeyebilirsiniz.

TRT yeni uygulama ile burada.

Sevdiğiniz, haberler, kültür, müzik, spor, eğlence, çocuklar için özel içerikler, canlı yayınlar ve daha fazlası …

Bizim app, ayrıca TRT EBA TV Live uzaktan dersleri izlemek ve bu dersleri her zaman, her yerde izleyebilirsiniz.

TRT saati ile;

Kapatılan farklı cihazlar arasında geçiş yaparak içeriği hala görüntüleyebilirsiniz.
Favori programlarınıza istediğiniz zaman listenize ekleyerek ulaşabilirsiniz.
Nerede olursanız olun, TRT canlı yayınını takip edebilirsiniz,
Tek tuşla kanallar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.
Tüm TRT uygulamalarını tek bir hesapla kolayca kullanabilirsiniz.

Dosya ve Uygulama göz atın TRT Downloader 2.0.5 APK for Android APK Turkey Radio and Television Corporation. En son Android apk Vesion TRT izle, ücretsiz olarak indirilebilen ve daha sonra Android telefona yüklenebilen TRT Watch 2.0.5’dir.

İndirme: TRT Watch 2.0.5 başka bir sürümünü APK

TRT Watch’un diğer sürümlerini indirmek için TRT Watch APK Arşivi’ni ziyaret edin.

İndir TRT İzle.apk Android APK Dosyaları Sürüm 2.0.5 Boyut 17.2102 milyon md5 3e3473b6daf92682bab79465dc910959 Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu Bu sürüm, Washington Ind ile 4.4.4 API seviye 19 veya daha yüksek hırsızlara karşılık gelen 4.4 – 43’e kadar bir KitKat gerektirir. 2.0.5. Daha fazla bilgi için Google’da com.trt.trttelevizyon adresine gidin. Eğer trttelevizyon, eğlence, saat arıyorsanız, o zaman com.trt.trttelevizyon gibi daha çok arıyoruz, 83 kez indirilen TRT Clock 5.5 83 kez ve tüm TRT Clock uygulaması indirmeleri. TRT yeni uygulama ile burada. Gün boyunca TRT Watch’ta gördüğünüz TRT içeriğinden bağımsız olarak kaçırmayabilir veya izleyemeyebilirsiniz. TRP Watch ile sevdiğiniz, haberler, kültür, müzik, spor, eğlence, çocuklar için özel içerikler, canlı yayınlar ve daha fazlası … Cihazlar arasında geçiş yaptığınız içeriği hala görebilirsiniz. TRT Live Broadcast’i takip ederek istediğiniz zaman programlarınıza erişebilirsiniz. Yapabilir. Tek bir düğmeyle kanallar arasında kolayca geçiş yapabilir ve tüm TRT uygulamalarına tek bir hesaptan erişebilirsiniz. TRT yeni uygulama ile burada. Gün boyunca TRT Watch’ta gördüğünüz TRT içeriğinden bağımsız olarak kaçırmayabilir veya izleyemeyebilirsiniz. TRP Watch ile sevdiğiniz, haberler, kültür, müzik, spor, eğlence, çocuklar için özel içerikler, canlı yayınlar ve daha fazlası … Farklı cihazlar arasında geçiş yaparak atladığınız içeriği yine de görebilirsiniz. Listenize eklemek istediğinizde bu programlara erişebilirsiniz, TRT nerede olursanız olun canlı yayın yapabilir, kanallar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Tek tuşla tüm TRT uygulamalarına tek bir hesapla kolayca erişebilirsiniz.

Please be aware we only share the original and free apk version for TRT İzle APK without any modifications.

All the apps & games here are downloaded directly from the play store and for home or personal use only. If TRT İzle APK download infringes your copyright, please contact us, We’ll delete it in a short time.

Download TRT İzle APK for android

Location for TRT İzle APK free download latest version.

Download Options and Mirrors

WHAT’S new in TRT İzle APK

Bug fixed

ADDITIONAL INFORMATION about TRT İzle APK’s latest version.

Requires Android -4.4 and Up

Target: Android 9.0

Current Version:2.0.5

Package Name:

Rating – 4+

Price – Free

MD5: 34eewGff4cdsdsjA77AAjhk2ah34fty443fg

SHA1: 7887j56hAUI765942c50ff3dsdtgerttyfds

Written by prince rai

Prince Rai is a multifaceted individual whose journey is a combination of tech mastery and creative expression. Over seven years, he has become an experienced tech professional capable of solving complex problems and delivering innovative solutions. Prince is also a prolific content creator and blogger. Using his passion for writing, he weaves seamlessly between the realms of technology and storytelling, wowing audiences with his insightful articles and compelling stories.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *