Hayat Eve Sığar APK

Hayat Eve Sığar APK

 

By: Lusac Warden

Rating: 4.0+  Downloads: 5,00,000+  Size:8.7MB Updated : August 21, 2020.

Download Hayat Eve Sığar APK free for Android! Hayat Eve Sığar APK Uygulaması, T.C. Salgın riskini azaltmak ve yayılmasını önlemek için vatandaşlarımızı yeni koronavirüs (Covid-19) hakkında bilgilendirmek için Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen bir mobil uygulama.

hakkında Hayat Eve Sığar APK

Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sağlanan Hyatt Eve Sear uygulaması, telefon numaranızı kontrol etmenize, sorduğunuz soruları yanıtlamanıza. koronavirüs ile ilgili şikayetlerinizi değerlendirmenize ve nasıl davranmanız gerektiği konusunda tavsiye almanıza olanak tanır. Hastalık. Cevaplarınıza göre öneriler sadece önerilerdir ve nihai sonuç/kesinlik değil, danışmanlardır.

Aynı zamanda hastaneler, eczaneler, market zincirleri, metrolar ve haritalar gibi temel ihtiyaç noktalarında rahatlıkla durabilirsiniz. Evde, enfekte kişilerde ve yüksek riskli alanlarda izolasyon yoğunluğunu görebilirsiniz.

Merak ettiğiniz akrabalarınızı eklerseniz ve Ailem bölümünü takip etmek isterseniz, bu uygulamayı o uygulama üzerinden yükleyip onaylarsanız ve risk durumunu görürseniz, Can bölgelerine göre konum bilgilerini göreceksiniz.

Anahtar özelliğiHayat Eve Sığar APK

Hayat Eve Sığar APK Bu uygulama “kontrollü sosyal hayata” geçiş sağlar. Bu süre zarfında kullanıcılar hem virüsten hem de hastalıktan haberdar olmalıdır. Kazaların çoğu bilgi eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bunun olmasını önlemek için uygulama kullanıcılara rehberlik eder. Uygulama paylaşım bilgileri ve Covidian 19 ile ilgili Türkiye’deki en son güncellemeler çevrenizdekilere yardım etmeye hazır olduğunuzda, nasıl ve hangi kanallardan bilgilendirileceksiniz. Bu uygulamada, altında değerli katkılarda bulunabileceğiniz çok sayıda yardım hattı numarası vardır.

Önemli Noktalar Hayat Eve Sığar APK

 • Uygulamanın temel özelliği bir Türk hastanesindeki fan ve yatak alanı hakkında bilgi vermesidir.
 • Uygulamanın arayüzü, dolu olanların yanı sıra boş yatak ve fanların sayısını gösterir.
 • Uygulama ayrıca kamu ve özel hastanelerden gelen verileri de yansıtıyor. Uygulama Türk vatandaşları düşünülerek geliştirildi
  Yetkililer tüm vatandaşların bu uygulamayı kullanmasını istiyor ve bu nedenle ülkemizde ve yaygın olarak konuşulan Türkçe ve İngilizce dillerinde çalışıyor.
 • Uygulama sadece kamu ve özel hastanelerdeki boş ve dolu yataklar ve vantilatörler hakkında bilgi sağlamak için tasarlanmamıştır.
 • Başka faydalı bilgiler de var. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıyı kuralların kapsadığı alanlar hakkında uyarır.

Screenshot of Hayat Eve Sığar APK

Hayat Eve Sığar Apk Download FREE [Working] - GamescrewappHayat Eve Sığar - Google Play'de UygulamalarHayat Eve Sığar uygulaması nedir? Hayat Eve Sığar indirHayat Eve Sığar Uygulaması Google Play Store'da Erken Erişim

Nasıl kullanılır Hayat Eve Sığar APK?

Yukarıda bu uygulama ile izleyebileceğiniz bu büyük Kanallar listesinden bahsetmiştim. Yani takip etmek için kullanabileceğiniz bir süreç var Bu nedenle, yukarıdaki yazılımların tümü ücretsiz olarak mevcuttur. Tek yapmanız gereken, paylaştığınız işlem aracılığıyla bunu insta hesabınıza eklemektir.

Orada kanalı seçebilirsiniz. Kostümün devreye girmesi birkaç saniye sürecektir. Bu yüzden sabırla beklemelisin.

Android telefonuma Hayat Eve Sığar APK’sini nasıl kurarım?

 1. İndirmeye başlamak için yukarıdaki butona tıklayarak Hayat Eve Sığar APK uygulamasını indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” alanında bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için aşağıdaki adımlar büyük ölçüde aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulamaları yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları arayın.
 3. Yukarıdaki adımları izledikten sonra, tarayıcınızda “İndir” seçeneğine gidebilir ve indirilen dosyaya bir kez dokunabilirsiniz. Onayınızı isteyen kurulum istemi görünecektir ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

S: APK Dosyası nedir?

C: Bir Android paket kiti (APK kısaltılmış), mobil uygulamaların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan bir paket dosya formatıdır. Windows (PC) sisteminin yazılımı yüklemek için bir EXE dosyası kullanması gibi, Android de öyle.

S: ApkFreeload.com APK, Hayat Eve Sığar APK için% 100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

C: Birisi ApkFreeload.com’dan bir APK dosyası indirmek isterse, Google Play’deki ilgili APK dosyasını kontrol eder ve kullanıcıların doğrudan indirmesine izin veririz (tabii ki bunlar sunucumuzda önbelleğe alınır). APK dosyası Google Play’de yoksa, onu önbelleğimizde bulacağız.

S: ApkFreeload.com’dan APK yüklediğimde Hayat Eve Sığar APK’sını Play Store’dan güncelleyebilir miyim?

C: Evet, tabii ki. Play Store, hizmetinizi indirme ve yükleme (sayfa yükleme) haricinde Google’ın sunucularından indirmeleri yükler ve ApkFreeload.com gibi web sitelerinden sayfa yükleme aynıdır.

Play Store’un yeni sürümünde Play Store uygulamasının sürümünü alır almaz bir güncelleme başlayacaktır.

Sonuç

Bu inceleme Hayat Eve Sığar APK ile ilgili tüm sorularınıza uymalıdır. Android ve PC için bu harika uygulamayı hemen indirin ve keyfini çıkarın. Hayat Eve Sığar APK için sadece orijinal ve ücretsiz apk sürümünü hiçbir değişiklik yapmadan paylaştığımızı lütfen unutmayın.

Hayat Eve Sığar APK indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse lütfen bizimle iletişime geçin, kısa sürede sileceğiz.

İndir Hayat Eve Sığar APK for android

Location for Hayat Eve Sığar APK free download son version.

İndirme Seçenekleri ve Aynalar

WHAT’S new in Hayat Eve Sığar APK

Bug fixed

ADDITIONAL INFORMATION about Hayat Eve Sığar APK’s latest version.

Requires Android -4.0 and Up

Target: Android 9.0

Current Version:v2.1.1

Package Name:tr.gov.saglik.hayatevesigar

Rating – 4+

Price – Free

MD5: 36ertwGff4cdsdsjA77AAjhk9kh34fty876fg

SHA1: 4567j56hAUI765942c50ff3dsdtgerttyfds

Share this on

Written by Div Sah

Degree in computer science with Gaming enthusiast and professional blogger who loves writing about technology, game, and sharing his opinion! Has a strong interest in different cultures, languages, and apps. Facebook

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *